Yvona Kudláčková

Yvona Kudláčková

referentka logistiky

Přestože nejsou České Budějovice mým rodným městem, dalo mi to důležité – rodinu, známé, práci a bydlení. Jsem narozena a vyrůstala jsem v jižních Čechách u rybníků a řek.

V Českých Budějovicích žiji již 20 let. Před šesti lety jsem se zapojila do územních skupin, poté jsem dva roky psala o místní politice a před třemi lety jsem se stala členkou dozorčí rady Správy domů ČB, kde se nám povedlo prosadit několik zásadních věcí, například opravu KD Vltava. Poslední dva roky bydlím a pracuji v městské části Kněžské Dvory, kde se aktivně zajímám o okolí, infrastrukturu a blízkou přírodu. Malými kroky se snažím tuto městskou část udělat bezpečnější, hezčí a přívětivější nejen k místním obyvatelům. Mým cílem je navázat korektní vztahy s místními společnostmi ke prospěchu této městské čtvrti a zachování přírodního rázu okolí. Nedávno jsem se stala členkou politického hnutí a letos kandiduji v komunálních volbách za STAN. Kandiduji spolu s lidmi, které znám a vím, že spolupráce s nimi na městě je efektivní a je vidět. Město České Budějovice jako celek by mělo naplno využít svůj potenciál královského města na soutoku řek, plnit roli krajského města a být přívětivé pro všechny skupiny obyvatel. 

Věřím, že jako zastupitelka města mohu udělat pro naše České Budějovice více. Kněžské Dvory jsou malou městkou částí a já se snažím o to, aby na nás město nezapomínalo.