Barbora Povišerová

Barbora Povišerová

podnikatelka, charitativní Andělská aukce

Bez pohledu na Černou věž si už nedokážu svůj život představit. V Českých Budějovicích jsem se narodila, a i přes to, že jsem měla možnost cestovat dlouhodoběji po celém světě, vždy jsem se těšila na jih Čech. 

Celé své dětství a dospívání jsem se věnovala vrcholově sportovní gymnastice. Sport mě naučil nevzdávat se a jít si za svým. V průběhu studia žurnalistiky na vysoké škole jsem odletěla na pár měsíců pracovně do Japonska. Touha po cestování se zvětšovala, a tak jsem si ke studiu přibrala ještě obor Čínské trhy. To mě zaválo na několik měsíců na stáž do Číny. 

Vždy jsem pracovala v oblasti marketingu, které se věnuji i v současné době. Nyní pracuji v marketingovém oddělení Budějovického Budvaru. Jako správný patriot!  Zároveň jsem začala podnikat a provozuji zážitkové ubytování nedaleko Českých Budějovic. Jsem také členkou komise pro cestovní ruch.

Letos již šestým rokem organizuji Charitativní Andělskou aukci, která se stala jednou z největších charitativních akcí v Jihočeském kraji. Tuto akci vymyslela moje mamka, která mi ji předala. Za 13 let Andělské aukce se podařilo vybrat přes 10 milionů, které byly darovány centru Arpida. 

A proč kandiduji v letošních komunálních volbách? Protože sedět doma a nadávat na svět kolem sebe umí každý. Jít a snažit se měnit věci k lepšímu je už věc složitější. A já věřím, že s týmem lidí, kteří v hnutí STAN jsou, se z Budějc stane opravdu město, kde by chtěl žít každý.